Ladies stainless steel watch in gold tone with black dial
| Specification | |
| Movement | Swiss |
| Case Size | W - 20 mm X H - 29 mm |
| Band Size | 20 mm |
| Dial Color | Black |
| Band | Stainless Steel |
| Water Resistant | 3 ATM |
| Closure | Adjustable Fold-Over Clasp |
| Crystal | Mineral |
Ladies stainless steel watch in gold tone with black dial
| Specification | |
| Movement | Swiss |
| Case Size | W - 20 mm X H - 29 mm |
| Band Size | 20 mm |
| Dial Color | Black |
| Band | Stainless Steel |
| Water Resistant | 3 ATM |
| Closure | Adjustable Fold-Over Clasp |
| Crystal | Mineral |