Ladies gold tone stainless steel watch with Swarovski hour markers
| Specification | |
| Movement | SWISS |
| Case Size | 20 mm |
| Band Size | 12 mm |
| Dial Color | Champagne |
| Water Resistant | 3 ATM |
| Closure | Adjustable Fold-Over Clasp |
| Color Code | 2-Tone |
| Crystal | Mineral |
Ladies gold tone stainless steel watch with Swarovski hour markers
| Specification | |
| Movement | SWISS |
| Case Size | 20 mm |
| Band Size | 12 mm |
| Dial Color | Champagne |
| Water Resistant | 3 ATM |
| Closure | Adjustable Fold-Over Clasp |
| Color Code | 2-Tone |
| Crystal | Mineral |