Ladies watch with stainless steel case, black dial and genuine leather strap
| Specification | |
| Movement | Swiss |
| Case Size | W - 19 mm x H - 23 mm |
| Band Size | 12 mm |
| Dial Color | Black |
| Band | Leather |
| Water Resistant | 3 ATM |
| Closure | Buckle |
| Crystal | Sapphire |
Ladies watch with stainless steel case, black dial and genuine leather strap
| Specification | |
| Movement | Swiss |
| Case Size | W - 19 mm x H - 23 mm |
| Band Size | 12 mm |
| Dial Color | Black |
| Band | Leather |
| Water Resistant | 3 ATM |
| Closure | Buckle |
| Crystal | Sapphire |