Men's stainless steel gold tone watch
| Specification | |
| Movement | Swiss |
| Case Size | W - 26 mm x H - 30 mm |
| Band Size | 20 mm |
| Dial Color | Gold Tone |
| Band | Stainless Steel |
| Closure | Adjustable Fold Over Clasp |
| Color Code | Gold Tone |
| Crystal | Mineral |
Men's stainless steel gold tone watch
| Specification | |
| Movement | Swiss |
| Case Size | W - 26 mm x H - 30 mm |
| Band Size | 20 mm |
| Dial Color | Gold Tone |
| Band | Stainless Steel |
| Closure | Adjustable Fold Over Clasp |
| Color Code | Gold Tone |
| Crystal | Mineral |