Men's stainless steel case watch with black dial and genuine black leather strap
| Specification | |
| Movement | SWISS |
| Case Size | 39 mm |
| Band Size | 19 mm |
| Dial Color | Black |
| Band | Leather |
| Water Resistant | 3 ATM |
| Closure | Buckle |
| Color Code | Black |
| Crystal | Mineral |
Men's stainless steel case watch with black dial and genuine black leather strap
| Specification | |
| Movement | SWISS |
| Case Size | 39 mm |
| Band Size | 19 mm |
| Dial Color | Black |
| Band | Leather |
| Water Resistant | 3 ATM |
| Closure | Buckle |
| Color Code | Black |
| Crystal | Mineral |